Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner

Oferty pracy BTO Łódź

BTO Sp. z o.o. jest dostawcą źródeł zasilania na całą Europę. Firma zajmuje się aktywnym handlem bateriami, akumulatorami, pakietami ogniw, wszelkiego rodzaju latarek oraz innym sprzętem zasilanym z mobinych źródeł energii. Prowadzi również produkcję, regenerację oraz modernizację pakietów złożonych z akumulatorów litowo-jonowych, nano-fosfatowych, niklowych-kadmowych oraz niklowo-wodorkowych,. Nasze bogate doświadczenie oraz technologie oparte o najnowocześniejsze rozwiązania gwarantują najwyższą jakość, niezawodność i bezpieczeństwo.

Główny inżynier systemów zarządzania akumulatorami

Lokalizacja: Łódź, Polska

Wynagrodzenie (brutto): 6000 PLN

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Praca w pełnym wymiarze godzin z elastycznymi godzinami pracy

Inżynier ds. Systemów zarządzania akumulatorami będzie odpowiedzialny za projektowanie układów elektronicznych, oprogramowania i integrację elektronicznych systemów zarządzania akumulatorami (BMS) na wszystkich etapach rozwoju projektu. Obejmuje to prototypowanie systemów, testy funkcjonalne i integrację systemów akumulatorowych w ramach projektów lekkich pojazdów i systemów zasilania akumulatorami. Kandydat będzie potrzebował dobrego zrozumienia i doświadczenia w zakresie projektowania i rozwoju systemów akumulatorowych, ale także testowania.

Podstawowe obowiązki:

  • projektowanie systemów zarządzania dla rozwiązań bateryjnych począwszy od koncepcji, poprzez projektowanie szczegółowe, rozwój oprogramowania wbudowanego, integracje wszystkich komponentów modułów zarządzania akumulatorami.
  • planowanie testów i sprawdzanie poprawności działania układów elektronicznych i oprogramowania, ocena wyników, pisanie raportów technicznych,
  • przygotowanie specyfikacji systemów zarządzania akumulatorami w oparciu o aktualne przepisy i normy branżowe.

Wymagane umiejętności / wiedza:

  • Licencjat lub magister inżynierii elektronicznej, mechatroniki lub podobny.
  • Bardzo dobre zrozumienie budowy ogniw i elektrochemii, zasad projektowania akumulatorów, w tym norm bezpieczeństwa i przepisów,
  • Doświadczenie z w projektowaniu analogowych i cyfrowych układów elektronicznych oraz systemów wbudowanych opartych na procesorach SoC / ARM.
  • Komunikacja w języku angielskim (płynna w mowie i piśmie)
  • Umiejętności techniczne /organizacyjne w realizacji I zarządzaniu projektem
  • Wiedza / doświadczenie w zakresie narzędzi CAD / CAM i pakietów oprogramowania (np. Altium, Autocad, Solid Edge, Eclipse, Keil, Visual Studio)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: praca@bto.pl