Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://www.bto.pl:443/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  Współpraca hurtowa z firmą BTO

  Wierzymy, że efektywna współpraca partnerska jest koniecznym warunkiem osiągnięcia przez firmę sukcesu. Wciąż rozszerzamy naszą sieć dystrybucji i poszukujemy partnerów, którzy podzielają to zdanie oraz pragną zaoferować swoim klientom produkty doskonałej jakości w atrakcyjnej cenie. 

  Współpracującym z nami firmom służymy fachową radą, dostarczamy wyposażenie ekspozycyjne, nasze materiały reklamowe oraz wspieramy w działaniach marketingowych. Rozwój naszych partnerów jest dla nas niezmiernie istotny, ponieważ jest on podstawą dla długotrwałej i owocnej współpracy, przynoszącej wymierne korzyści obu stronom.

  Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do rejestracji na naszej platformie hurtowej www.bto.pl/Rejestracja 

  Rejestracja w systemie hurtowym zapewnia dostęp do całej aktualnej oferty hurtowej, nowości, produktów wyprzedażowych oraz umożliwia śledzenie status swoich zamówień i oglądanie historii swoich zakupów.

  PLATFORMA HURTOWA

  Klientami sklepu hurtowego B2B należącego do firmy BTO Sp. z o.o. mogą być firmy, instytucje, producenci, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Minimalna kwota zamówienia w sklepie hurtowym to 100 zł netto.

  Jeśli nie jesteś biegły w internetowym świecie i nie chcesz logować się na naszą platformę skontaktuj się z naszym działem handlowym:

  biuro@bto.pl

  42 672 42 02 wew. 3

                                                                                                                                                                                            
         

   

   

  Newsletter
  Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera
  Kontakt

  BTO Sp. z o.o.
  Fabryczna 25 
  90-341 Łódź 
  tel: +48 42 672 42 02 
  e-mail: office@bto.pl

  Odwiedź nas

  MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.24.60 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2019

  Zawartość koszyka (0)