Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://www.bto.pl/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner
  • Baner

Współpraca hurtowa z firmą BTO

Wierzymy, że efektywna współpraca partnerska jest koniecznym warunkiem osiągnięcia przez firmę sukcesu. Wciąż rozszerzamy naszą sieć dystrybucji i poszukujemy partnerów, którzy podzielają to zdanie oraz pragną zaoferować swoim klientom produkty doskonałej jakości w atrakcyjnej cenie. 

Współpracującym z nami firmom służymy fachową radą, dostarczamy wyposażenie ekspozycyjne, nasze materiały reklamowe oraz wspieramy w działaniach marketingowych. Rozwój naszych partnerów jest dla nas niezmiernie istotny, ponieważ jest on podstawą dla długotrwałej i owocnej współpracy, przynoszącej wymierne korzyści obu stronom.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do rejestracji na naszej platformie hurtowej www.bto.pl/Rejestracja 

Rejestracja w systemie hurtowym zapewnia dostęp do całej aktualnej oferty hurtowej, nowości, produktów wyprzedażowych oraz umożliwia śledzenie status swoich zamówień i oglądanie historii swoich zakupów.

PLATFORMA HURTOWA


Klientami sklepu hurtowego B2B należącego do firmy BTO Sp. z o.o. mogą być firmy, instytucje, producenci, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Minimalna kwota zamówienia w sklepie hurtowym to 100 zł netto.

Jeśli nie jesteś biegły w internetowym świecie i nie chcesz logować się na naszą platformę skontaktuj się z naszym działem handlowym:

[email protected]

42 672 42 02 wew. 67

                                                                                                                                                                                          
       

 

 

Newsletter
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera
Kontakt

BTO Sp. z o.o.
Fabryczna 25 
90-341 Łódź 
tel: +48 42 672 42 02 
e-mail: [email protected]

Odwiedź nas

MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.29.70 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2021