Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając ze sklepu https://www.bto.pl/ wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  • Baner
  • Baner
  • Baner
sortuj:
ilość wierszy:
ilość wierszy:

Wyszukane produkty (wyświetlanie 1-25 z 25)

Akumulatorki (ogniwa wtórne) dostępne na rynku, w różnych formatach i postaciach ułatwiają nam codzienne życie. Dzięki działaniu opartym na tej samej zasadzie co w bateriach jednorazowych, z tą różnicą, że procesy chemiczne zachodzące wewnątrz ogniwa są odwracalne poprzez ładowanie, możemy odzyskać pierwotne właściwości ogniwa. Akumulatorki nadają się  zatem do wielokrotnego użycia.

Bardzo ważne jest, abyśmy pamiętali o prawidłowym ładowaniu akumulatorków, specjalnymi, przeznaczonymi do tego celu ładowarkami. Akumulatorki starczą nam na wiele cykli ładowania-rozładowania (w zależności od technologii od 300 do 1000 razy). Napięcie akumulatorów AA i AAA jest niższe niż w przypadku baterii i wynosi 1.2 V, więc przed zastosowaniem tego typu ogniwa upewnijmy się, że możemy je użyć w danym urządzeniu. Używamy ich najczęściej w sprzęcie elektronicznym np. w mp3 czy aparatach fotograficznych.

Warto zwrócić uwagę na ciekawą propozycję na rynku. Dostępne są akumulatorki, w których występuje niski poziom samorozładowania. Co to znaczy w praktyce? Jeśli naładowany akumulatorek odłożymy  do szuflady, po roku zachowa on do 85 % zgromadzonej energii. Wysoka wydajność i duża wytrzymałość zapewnia długą pracę urządzeń elektronicznych.

 

Newsletter
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera
Kontakt

BTO Sp. z o.o.
Fabryczna 25 
90-341 Łódź 
tel: +48 42 672 42 02
e-mail: [email protected]

Odwiedź nas

MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.35.41 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2024