Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając ze sklepu https://www.bto.pl/ wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  • Baner
  • Baner
  • Baner

Baterie do aparatów słuchowych

ilość wierszy:

Wyszukane produkty (wyświetlanie 1-14 z 14)

Najczęściej stosowanymi bateriami do aparatów słuchowych są ogniwa cynkowo-powietrzne (Zinc-Air) o napięciu znamionowym 1,4V. Katodę takiej baterii stanowi tlen, anodę sproszkowany cynk. Elektrolitem jest wodorotlenek potasu. W bateriach jest wykorzystywana katalityczna reakcja utleniania cynku, przy czym tlen jest pobierany z powietrza. Baterie Zinc-Air charakteryzują się bardzo dużą gęstością energii na jednostkę masy. Teoretyczna gęstość energii wynosi 180-250Wh/kg. Dzieje się tak dzięki wyeliminowaniu tradycyjnej katody - jej miejsce może zająć sproszkowany cynk stanowiący anodę. Ważną zaletą jest długi czas przechowywania, w opakowaniu fabrycznym, nawet 4 lata. Czas pracy baterii cynkowo-powietrznej Zinc-Air wynosi 3-4 miesiące.


W naszym sklepie znajdziecie Państwo baterie w różnych rozmiarach do różnych typów aparatów słuchowych. Posiadamy produkty znanych firm: Rayovac, GP czy Duracell.


WAŻNE! Po zdjęciu membrany (zabezpieczenia na baterii) odczekaj około minutę, nim włożysz ją do urządzenia, aby się swobodnie napowietrzyła.
Newsletter
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera
Kontakt

BTO Sp. z o.o.
Fabryczna 25 
90-341 Łódź 
tel: +48 42 672 42 02
e-mail: [email protected]

Odwiedź nas

MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.35.41 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2024