Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając ze sklepu https://www.bto.pl/ wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  • Baner
  • Baner
  • Baner
ilość wierszy:

Wyszukane produkty (wyświetlanie 1-5 z 5)

W 2000 roku utworzyliśmy dział, który zajmuje się zgrzewaniem, regeneracją, modernizacją wszelkich pakietów złożonych z akumulatorów kadmowo-niklowych i niklowo-wodorkowych oraz Li-ion. Dysponujemy także własnym laboratorium, w którym systematycznie wykonujemy badania jakości wszelkiego rodzaju baterii i akumulatorów. Podstawowym założeniem firmy jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych klientów.


BTO specjalizuje się wykonywaniu takich usług jak:
  • Pomiar pojemności ogniw NiMH/NiCD/Li-Ion/LiFePO4
  • Regeneracja akumulatora do roweru elektrycznego 
  • Regeneracja akumulatora do urządzeń diagnostycznych
  • Regeneracja akumulatorów do elektronarzędzi.
  • Usługa selekcjonowania ogniw przemysłowych pod kątem rezystancji wewnętrznej.

W naszym laboratorium używamy profesjonalnego sprzętu, a nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie obsługi i wysyłki towarów niebezpiecznych.UWAGA!Przed regeneracją akumulatora zostanie wykonana diagnoza pakietu i kosztorys usługi. W szczególnych przypadkach, dla zamówień z nietypowym rodzajem akumulatora, firma BTO może zwiększyć koszt usługi jak i wydłużyć czas realizacji, o czym zostaną Państwo poinformowani drogą mailową, bądź telefoniczną.Zamawiając usługę regeneracji, akceptują Państwo regulamin sklepu internetowego BTO, a w szczególności § 18, dostępny tutaj.

 

Klienci zamawiających usługę regeneracji akumulatorów litowo-jonowych (Li-Ion), poza sklepem BTO, zobowiązani są do przesłania podpisanego oświadczenia  dostępnego tutaj: Wersja.pdf

Newsletter
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera
Kontakt

BTO Sp. z o.o.
Fabryczna 25 
90-341 Łódź 
tel: +48 42 672 42 02
e-mail: [email protected]

Odwiedź nas

MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.35.41 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2024