Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając ze sklepu https://www.bto.pl/ wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  • Baner
  • Baner
  • Baner

36V - 37V (10S)

sortuj:
ilość wierszy:
ilość wierszy:

Wyszukane produkty (wyświetlanie 1-2 z 2)

Nasza firma jest w stanie zaprojektować pakiet bateryjny i akumulatorowy dla każdego zastosowania i w dowolnej konfiguracji.

Projektujemy pakiety do zasilania urządzeń, zgodnie z potrzebami klientów. Podczas procesu projektowania uwzględniamy indywidualne wymagania klienta odnośnie specyfikacji pakietu (napięcia i prądu zasilania, czasu pracy, dostępnej przestrzeni) a także wymagania wynikające z obowiązujących przepisów prawa. Projekt jest szczegółowo uzgadniany z klientem dla zapewnienia optymalnych parametrów projektowanego wyrobu.

 

Zaprojektowane prototypy pakietów przechodzą szczegółowe badania/testy w naszym laboratorium w celu weryfikacji spełniania założonych parametrów eksploatacyjnych. 

Chcesz stworzyć swój własny pakiet? Sprawdź nasz KONFIGURATOR PAKIETÓW

 

Standardowe projekty, które już wykonaliśmy widoczne poniżej. Jeśli masz pytania napisz [email protected] lub zadzwoń 42 6724202

Newsletter
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera
Kontakt

BTO Sp. z o.o.
Fabryczna 25 
90-341 Łódź 
tel: +48 42 672 42 02
e-mail: [email protected]

Odwiedź nas

MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.35.41 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2024