Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając ze sklepu https://www.bto.pl/ wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  • Baner
  • Baner
  • Baner
sortuj:
ilość wierszy:
ilość wierszy:

Wyszukane produkty (wyświetlanie 1-40 z 94)

Komponenty do pakietów, to szeroki wachlarz asortymentowy, od holderów i izolatorów, przez bezpieczniki, aż po najbardziej zaawansowane układy elektronicznej kontroli pakietów litowych i zabezpieczania - PCM. Część z tych układów została zaprojektowana przez nasz zespół i jest u nas produkowana.

Na rynku polskim mamy, najprawdopodobniej najszerszy asortyment układów PCM i jest on stale powiększany!


Układy zabezpieczające ogniwa przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem i zwarciem, stworzone są dla pakietów akumulatorów litowo-żelazowo-fosoforanowych (LiFePO4) i litowo-jonowych (Li-Ion).  Stosowanie układów PCM/PCB,BMS, staje się konieczne, aby uniknąć uszkodzenia ogniwa w wyniku eksplozji lub pożaru. Dodatkowa funkcja to balansowanie ogniw która, polega na poprawie wydajności baterii, zwiększeniu całkowitej pojemności pakietu oraz jego żywotności.


Dla niskiego napięcia pakietów akumulatorów Li-Ion (do 18,5V) i (od 5 do 20 ogniw w pakiecie), przeznaczone są układy PCM z funkcją balansowania każdej komórki. Natomiast, dla wyższych napięć pakietów Li-Ion, powyżej 20 ogniw, stosowane są zaawansowane układy BMS, aby monitorować wydajność każdej komórki w celu zapewnienia bezpieczniejszego działania.


System zarządzania bateriami BMS, jest to system elektroniczny, który zarządza akumulatorem lub pakietem akumulatorowym, poprzez monitorowanie jego stanu, obliczanie danych wtórnych przez co chronią ogniwa i otoczenie a dodatkowo balansują ich prace.


BMS
może monitorować stan akumulatora, reprezentowany przez różne parametry, takie jak:
•  Napięcie: całkowite napięcie lub napięcia poszczególnych komórek
•  Temperatura: średnia temperatura lub temperatura poszczególnych komórek
•  Stan naładowania (SOC) lub głębokości rozładowania ( DOD ): w celu wskazania poziomu naładowania akumulatora lub rozładowania
•  Stan techniczny (SOH):  zdefiniowany pomiarem ogólnym baterii
•  Aktualny prąd: z  lub do akumulatora


Newsletter
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera
Kontakt

BTO Sp. z o.o.
Fabryczna 25 
90-341 Łódź 
tel: +48 42 672 42 02
e-mail: [email protected]

Odwiedź nas

MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.35.41 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2024