Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając ze sklepu https://www.bto.pl/ wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

  • Baner
  • Baner
  • Baner

Cylindryczne

sortuj:
ilość wierszy:
ilość wierszy:

Wyszukane produkty (wyświetlanie 1-40 z 64)

Ogniwa niklowo-wodorkowe (NiMH) posiadają wiele cech akumulatorów niklowo – kadmowych NiCD. W związku ze znacznym podobieństwem między obiema technologiami w zakresie konstrukcji i technologii wytwarzania akumulatory NiMH zyskały sobie szybko duże grono zwolenników. Możliwe było to dzięki temu, że napięcie początkowe na obu typach elektrod jest niemal identyczne i dlatego jest możliwe zamienne stosowanie tych akumulatorków w sprzęcie elektronicznym.

Niewielkie różnice występujące w obu systemach chemicznych sprawiły, że dla akumulatorków NiMH konieczne było opracowanie odrębnego systemu ładowania, szczególnie dla aplikacji, gdzie konieczne jest szybkie ładowanie akumulatorków.

Należy przy tym zauważyć, że urządzenia przeznaczone do ładowania ogniw NiMH mogą być stosowane z powodzeniem do ładowania akumulatorków NiCD, natomiast odwrotnie nie jest to wskazane. Szczególnie, jeśli proces ładowania jest szybki.

Obecnie pozbyto się już w większości wczesnych wad akumulatorów NiMH i mogą one w pełni zastąpić starszą technologię. Dzisiejsze ogniwa NiMH posiadają niemal dwukrotnie większą gęstość energetyczną niż ogniwa NiCD, jeśli porównujemy ogniwa zbliżone rozmiarami.   

W ofercie BTO znajdują się ogniwa NiMH takich marek jak Panasonic, Sony,  GP, JJJ itd.

Najważniejsze cechy:

•    Wysoka gęstość energii
•    Proste przechowywanie i transport
•    Długa żywotność
•    Przyjazne dla środowiska

Do każdego ogniwa możemy dogrzać blaszki, piny oraz inne przyłącza, szczegóły tutaj.
Newsletter
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera
Kontakt

BTO Sp. z o.o.
Fabryczna 25 
90-341 Łódź 
tel: +48 42 672 42 02
e-mail: [email protected]

Odwiedź nas

MiStral e-sklep PRO PLUS v. 2.35.41 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2024